Janosik

Siruba DL7000-H1-13

powrót do katalogu produktów
Siruba DL7000-H1-13 zapytaj o cenę

Najnowszy model stębnówki 1-igłowej z transportem igłowym i automatyką do szycia meteriałów średnich i cięższych (następna modelu DL918-H1-13 i L918-H1-13). Napęd Direct Drive (silnik w główce maszyny), transport dolny ząbkowy.

Parametry techniczne:
- długość ściegu do 6 mm,
- prędkość szycia do 4000 ściegów/min,
- wysokość podnoszenia stopki do 13 mm,
- skok igielnicy 35 mm,
- centralne smarowanie,
- do szycia materiałów średnich i cięższych.


Maszyna wyposażona jest w energooszczędny silnik servo oraz skrzynkę kontrolną zapewniającą automatyczne funkcje: obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, odrzutnik nici, mikrowyłącznik ściegu wstecznego. Wszystkich ustawień dokonujemy za pomocą prostego w obsłudze panelu sterującego.

Dzięki zastosowaniu napędu DiractDrive udało się zmniejszyć zużycie energi elektrycznej a pozbycie się paska napędu i przeniesienie szpulownika na główkę maszyny wpłynęło na zmniejszenie wibracji oraz głośności podczas pracy. Zasilanie 230V/50Hz.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa DL7000 wyposażona jest w czujnik odchylenia głowicy zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu maszyny podczas prac konserwacyjnych (kiedy główka jest odchylona do tyłu)